Новини

Максим Овчінніков. Одні змагання. Три медалі. Чотири юніорських рекорди України з плавання!

Чудові новини для українського плавання прийшли з Бресту.

З 12 по 14 листопада 2021 р. пройшов відкритий чемпіонат республіки Білорусь.

У перший день чемпіонату, студент ДФКС, Максим Овчінніков став переможцем на дистанції 200м брас. Максим встановив новий юніорський рекорд України з часом 2.07.93 (басейн 25м).

На Другий день змагань, український плавець, у попередньому ранковому запливі на дистанції 50м брас, фінішував другим. З часом 0.27.52 –  що э новим юніорським рекордом України цієї дистанції.

І вже увечері, Максим покращив свій власний рекорд на 00.02, пропливши дистанцію з часом 0.27.50, здобувши срібло.

Третій, завершальний день чемпіонату республіки Білорусь. Максим Овчінніков відмітив ще однією срібною винагородою. І знов таки новим юніорським рекордом України на дистанції 100м брас з часом 0.59.55.

Таким чином, у підсумок змагань, студент ДФКС здобув золоту медаль, дві срібні та поставив ЧОТИРИ ЮНІОРСЬКИХ РЕКОРДИ УКРАЇНИ за три дні.

Браво Максим!!! Браво тренеру Карташову Костянтину Миколайовичу!!!